Snowparadise Veľká Rača

Poměr sjezdovek (km)
6.2 7 0.8
Permanentka (den/týden)
29 eur denní
Sezóna
8. 12. 2018 – 31. 3. 2019

Nadprůměrné terénní sjezdovky pro experty

Veľká Rača v Kysuckých Beskydech má nejen velmi atraktivní polohu v blízkosti hranic s Českem i Polskem, ale hlavně její severozápadní svahy nesou na beskydské poměry sjezdovky nadprůměrných terénních parametrů, navíc jsou plně obsloužené lanovkami – dvěma fixními čtyřsedačkami a jedním telemixem. Areál je rozčleněn do tří propojených lokalit – nejoblíbenější a nejmírnější je Dedovka, o poznání méně frekventovaná a příjemně sportovní Marguška a nejvzdálenější, zato nejmoderněji vybavené Lalíky. Lyžařské středisko, které je vhodné pro začátečníky a středně pokročilé lyžaře, disponuje dvěma lyžařskými vleky. Jedním z nich je dětský vlek s délkou cca 120 metrů, ale poslouží i pro dospělé začátečníky. Druhý vlek má délku 500 a převýšení 95 metrů. Lyžařské sjezdové tratě jsou zasněžovány sněžnými děly a každodenně upravovány. Ve středisku mají návštěvníci k dispozici pravidelně udržovaný snowboardový park, ve kterém je projektováno celkem šest překážek.

 


Když si dáte pauzu

Kromě lyžování nabízí středisko velké množství dalších sportovních aktivit. Přímo na svahu si můžete zvýšit adrenalin na bobové dráze nebo si otestovat svoji zručnost v lanovém parku a na lezecké stěně.

 

 

Forbes tip

Devět a půl z deseti, právě tolik dávají hosté Apartmánům Willowa, které se nacházejí na polské straně ve Szczyrku. Nádherné místo, ideální pro páry.

http://apartamentywillowa.pl/

 


Kde se najíst

Pro gastroturisty a labužníky je zde moderní útulná restaurace, která nabízí kuchyni založenou a regionálních surovinách, poctivém vaření a zkušenostech kuchařů. 

https://www.kysuckakoliba.sk/