Ski park Ružomberok – Malinô Brdo

Poměr sjezdovek (km)
0 6.2 3.1
Permanentka (den/týden)
25 eur / 125 eur
Sezóna
21. 12. 2018 – 7. 4. 2019

Ráj pro lyžaře i snowboarďáky

Lyžařské středisko Ski park Ružomberok se nachází na úbočí Velké Fatry nad městem Ružomberok, v nadmořské výšce 545 až 1209 metrů. Ve středisku Ružomberok – Malinô Brdo si lyžování užijí jak začátečníci, tak závodní lyžaři. Pro zájemce o snowboarding je ve skiareálu Ružomberok snowboardová škola. Středisko se skládá ze tří částí: Hrabovo, Malinô Brdo a Kalvária. Přímo v centru střediska se nachází čtyřsedačková lanovka, dva lyžařské vleky a čtyři vleky pro začátečníky a děti. Většina sjezdovek je mezi horní stanicí kabinky z Hrabova (900 m n. m.) a vrcholem Malinô Brdo (1209 metrů). Na své si zde přijdou i lyžaři toužící po troše adrenalinu, a to díky možnostem pro extrémní sjezdy. V areálu je několik stravovacích zařízení a bufetů, jež nabízejí možnost rychlého občerstvení přímo na svahu. Samozřejmostí je parkoviště pro 450 aut.

 

Když si dáte pauzu

Pokud budete mít chuť nechat se unést na vlnách relaxace, stačí navštívit termální koupele s teplotou 39 stupňů Celsia. Dopřát si můžete ojedinělou podvodní masáž, perličkovou koupel, chromoterapii, aromaterapii a mnoho dalšího. To vše na jednom místě.

https://www.besenova.com/

 


Pro gurmány

Restaurace Marína píše svůj příběh od roku 1990 a nastavuje laťku gastronomie na Oravě. Svojí polohou přímo pod Hviezdoslavovým náměstím na pěší zóně zaručuje nerušený zážitek romantických večerů. Jako jediná na Slovensku zabezpečuje filmový catering a zdejší kuchaři vařili pro takové hvězdy, jako jsou  Richard Gere, Donald Sutherland, Angelina Jolie, Owen Wilson, Morgan Freeman, George Clooney, Nicole Kidman, Colin Firth nebo Ben Kingsley.

http://www.penzionmarina.sk/sk/domov/